Партнерам

ROBIN RUTH – відома марка текстильної продукції, яка є найбільшим в світі постачальником сувенірних товарів. Вся продукція марки має відмінну якість і повністю відповідає задумам дизайнерів, що забезпечується жорстким контролем на всіх стадіях виробництва. Моделі ROBIN RUTH виробляються як з натуральних, так і із синтетичних тканин.

Компанія «ТУРІМ», офіційний представник марки ROBIN RUTH в Україні, запрошує до співпраці. Вигідні умови і відмінний потенціал продукції на українському ринку привабливі як для початківців приватних підприємців, так і для великих компаній мережевих магазинів. Розширивши свій асортимент за допомогою продукції ROBIN RUTH, ви залучите нову аудиторію покупців – стильних і впевнених у своєму виборі.

В основу стратегії розвитку нашого бізнесу ми ставимо активну роботу з партнерами. Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво, всі умови для динамічного зростання бізнесу і його стабільний розвиток в довгостроковій перспективі разом з нашою компанією.

Партнерство з ROBIN RUTH надає відмінні можливості для вашого бізнесу:

  • зростання популярності Вашої торгівельної марки за рахунок відомого світового бренду;
  • збільшення продажів за рахунок зростання товарообігу;
  • індивідуальний підхід і умови для кращого співробітництва;
  • оперативну доставку продукції і часте оновлення асортименту.

З нами співпрацюють такі великі компанії, як Hallmark, KLM / Northwest Airlines, Walt Disney, Toys R Us, Світ, мережа готелів Marriott, EXPO (торгова мережа з продажу сувенірів і подарунків, в яку входять 90 магазинів по всій Європі).