Про нас

Історія ROBIN RUTH починається у 2002 році в Амстердамі. Тоді під маркою ROBIN RUTH в столиці Голландії можна було купити сувеніри і такі предмети одягу як краватки та шарфи, а вже через кілька років асортимент поповнився безліччю комфортних, потрібних і модних речей. Незабаром продукція ROBIN RUTH стала настільки популярною, що перетворилася в одну з найулюбленіших марок жителів Амстердама і ця лінія стала носити його ім’я. Новомодні вещички полюбили мандрівники, стали активно купувати туристи. І не дивно, адже ROBIN RUTH запропонувала поєднання зручності, приємного, деколи кумедного, виду, високої якості і доступності ціни.

Креативність бренду – ось, що є головним для ROBIN RUTH. Адже кожному з нас хочеться бути неповторним, особливим – продукція нашої марки дозволяє зберегти індивідуальність кожного з наших покупців. Незабаром ROBIN RUTH стала брендом № 1 для тих, хто воліє повсякденний стиль кежуал за доступними цінами. Сьогодні такі прості речі як сумки, шапки, кепки, бейсболки, шарфи, краватки, футболки поло, шкарпетки, парасольки та інші товари цієї марки – одні з найоригінальніших та найпопулярніших у світі.

Найважливіше для ROBIN RUTH – унікальність! Унікальність стилю, вища якість пропонованої продукції.

ROBIN RUTH – ідеальний вибір для тих, хто цінує свою неповторність!

Сьогодні географія ROBIN RUTH радує шанувальників кежуал, адже товари цієї марки можна купити, не виходячи з дому. До того ж на продукції нашої марки можна бачити назви українських міст: Київ, Львів, Ялта.

МІСІЯ ROBIN RUTH.

Головною метою компанії є створення оригінальних високоякісних аксесуарів. ROBIN RUTH робить все можливе, щоб не просто зайняти, але утримувати позицію лідера серед виробників модних товарів туристичного напрямку. І ми розуміємо, що успіх цей залежить абсолютно від усіх співробітників компанії, продуктів і послуг, пропонованих покупцям. Тому керівництво ROBIN RUTH робить ставку на розширення компанії, зосереджуючись на продуктах для туристів по всьому світу, щоб якісні товари стали доступні всім.

А ті, хто підтримує політику ROBIN RUTH, можуть приєднатися до колективу всесвітньовідомої марки.

ROBIN RUTH. НАШІ ДНІ.

Сьогодні компанія стала однією з найбільших організацій, що пропонують модні туристичні товари. Представництва ROBIN RUTH знаходяться в більш ніж 45 країнах, і на даний момент налічується більше 10 тисяч торгових точок, де можна купити шкарпетки, шарфи, шапки, кепки, парасолі, брелоки, краватки, футболки, сумки та інші товари нашої марки.

Приємно відзначити, що асортимент ROBIN RUTH постійно поповнюється новими модними продуктами, які створюються з урахуванням вимог часу, ми чуйно реагуємо на зміни у сфері сучасної моди і вимог наших покупців. Ми розуміємо, що туристи всього світу цінують продуманий дизайн і вищу якість продукції, яка також підкреслить індивідуальність людини і в теж час буде зручною, універсальної. Не легке завдання, але ROBIN RUTH з нею справляється.

Одним з найбільш популярних продуктів нашої компанії є сумка для покупок. Продукцію ROBIN RUTH відносять до категорії товарів “must have” (повинен купити). Деякі наші постійні клієнти навіть колекціонують сумки ROBIN RUTH з назвами різних міст. Приємно привезти таку дрібницю як сувенір, а потім зібрати цілу колекцію, якій позаздрять навіть самі добрі друзі. Однак не варто змушувати їх переживати – просто привезіть такий практичний сувенір близьким теж.

ROBIN RUTH з особливою гордістю повідомляє всім, що з 2012 року наше представництво відкрилося в Україні.

Офіційний представник марки в Україні є компанія «ТУРІМ».